کالج های جمهوری چک

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تحصیل در جمهوری چک
  4. chevron_right
  5. کالج های جمهوری چک

کالج های جمهوری چک

کالج گردشگری و مدیریت هتل کشور چک

کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی، کالجی خصوصی است که مجوز جذب دانشجو در رشته اقتصاد و مدیریت در مقطع کارشناسی را نیز دارد. فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پس از گذراندن آزمون های نهایی و ارائه پایان نامه، مدرک کارشناسی BC دریافت می کنند. این کالج از سیستم انتقال واحد اروپا (ECTS) بهره می برد، که در این سیستم دانشجو می تواند در کالج ها و دانشگاه های خارج نیز واحدهای تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کند.

کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی را اتحادیه هتل ها و رستوران ها تاسیس کرد. موسس کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی، مدیر و کارکنان بخش آموزش و شورای آموزشی همه با هم در راستای آموزش عملی وانشجویان همکاری می کنند. کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی از بین چندین دانشگاه و کالج در سال ۲۰۰۱ سوبسیدی جهت حمایت از گردشگری دریافت کرد، که خود گواهی بر عملکرد این کالج است.

 بورسیه کالج گردشگری و مدیریت هتل کشور چک

کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی نه به دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در چک و نه دانشجویان چکی  بورسیه اعطا نمی کند و دانشجو باید کلیه هزینه ها را خود پرداخت کند.

هزینه ها و شهریه تحصیل در کالج گردشگری و مدیریت هتل کشور چک

متقاضیان تحصیل در چک کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی باید میانگین شهریه ترمی ۸۰۰ دلار الی ۲۰۰۰ دلار را بسته به رشته انتخابی خود پرداخت نمایند. شهریه کالج گردشگری، مدیریت هتل و چشمه های آب معدنی در بعضی رشته های به زبان چکی شامل تخفیف ۱۰% الی ۳۰% میشود.

کالج مدیریت و روابط بین الملل کشور چک

درباره  کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل

کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک یکی از قدیمی ترین (تاسیس سال ۲۰۰۱) و بزرگ ترین دانشگاه های خصوصی در جمهوری چک است. حدود ۱۸۰۰ دانشجو در سال تحصیلی  ۲۰۱۲ – ۲۰۱۳ در این دانشگاه مشغول به تحصیل بودند. کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک در سال ۲۰۰۷ حکم دانشگاه خصوصی را دریافت کرد که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد. رشته های مختلف تحصیلی این دانشگاه:

  • روابط بین الملل و مطالعات اروپایی
  • مدیریت امور اجتماعی
  • دارایی صنعتی
  • تجارت بین الملل

در تمام ساختمان های کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک تسهیلاتی جهت افراد معلول ارائه می شود. از جمله خدمات مشاوره، کتابخانه، دیکتافون و کتابچه های مورد نیاز.

بیشتر استادان رشته “روابط بین الملل و مطالعات اروپایی” خارجی هستند. اما برخی نیز اهل چک هستند که تجربه کاری بسیاری در کشورهای انگلیسی زبان دارند. این کالج در شهر بزرگ قرار دارد.

خوابگاه دانشگاه در خوابگاههای بازسازی شده و مدرن Jarov پراگ واقع است. در کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک رشته های تحصیلی به زبان چک جهت دانشجویان خارجی ارائه می شود و برنامه هایی نیز جهت معرفی آنها به پراگ و جمهوری چک میز در کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک ترتیب داده می شود (دیدار از سازمان های ملی و محلی،    گردش های فرهنگی)

این دانشگاه با بیست دانشگاه خارجی همکاری دارد. همچنین قراردادهای دوجانبه ای نیز جهت تبادل دانشجو با دانشگاه های امریکا (مدرسه حقوق جان مارشال در شیکاگو) کانادا (دانشگاه کونکوردیا، مونترال) و روسیه (موسسه دولتی بین الملل در مسکو) دارد.

 

بورسیه کالج مدیریت و روابط بین الملل کشور چک

کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک بورسیه به دانشجویان ارائه نمی دهد و کلیه هزینه های تحصیل در چک و هزینه های جانبی بر عهده فرد متقاضی تحصیل در چک می باشد.

هزینه های تحصیل و شهریه کالج مدیریت و روابط بین الملل کشور چک

هزینه های تحصیل در چک کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک در مورد خوابگاه حدودا ماهی بین ۷۰ یورو الی ۱۵۰ یورو در ماه می باشد که بسته به ساختمان خوابگاه هزینه های متغیر می باشد.

لازم به ذکر می باشد کلیه ساختما خوابگاه کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک کاملا مدرن و استاندارد می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

4 × 1 =

فهرست