نمونه گواهی سلامت جسمانی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مدارک لازم ویزا
  4. chevron_right
  5. نمونه گواهی سلامت جسمانی

نمونه گواهی سلامت جسمانی

امروزه اکثر دانشگاههای دنیا گواهی سلات جسمانی و روانی از دانشجویان خارجی طلب می نمایند. با توجه به کسترش روزافزون بیماری های واگیر دار امنیت و سلامت جسمانی دانشجویان در اولویت است.

بیمار هایی همچون ایدز و هپاتیت و سایر بیماری های اپیدمی همواره در تمامی جهان مورد توجه هستند و پیشگیری و مقابله با این بیماری ها در محیط های دانشگاهی بسیار حائز اهمیت است.

در بعضی موارد شاهد بوده ایم که دانشجویانی با سابقه روانی مشکلات بزرگی را در دانشگاهها به خصوص دانشگاههای کشور امریکا ایجاد نموده اند.

همچمیم چکاپ کلی دانشجو قبل از اعزام برای خود داشجو نیز واجب است و همواره به همه دانشجویان توصیه می نماییم قبل از عزیمت آزمایشات کلی از هر نظر بدهند تا خانواده ها از سلامت کامل دانشجو مطمئن گردند.

به خاطر داشته باشید برای آزمایشات خویش قبل از عزیمت حتما به آزمایشگاههای معتبر مراجعه نمایید زیرا اتفاق افتاده که دانشجو یک هفته قبل از با توجه به نتیجه آزمایش متوجه شده است که دچار بیماری هپاتیت بوده است و با حال بسیار وخیم به موسسه مراجعه نموده و از عزیمت خودداری نموده است و در آزمایش مجدد متوجه شده است که آزمایشگاه در آزمایش اشتباه نموده است ، پس در انتخاب آزمایشگاه دقت لازم را بعمل آورید.

پزشک معالج خانوادگی شما باید بر اساس آزمایشات شما گواهی سلامت بنویسد و از او بخواهید که آزمایشات ایدز و هپاتیت و عکس قفسه سینه برای شما بنویسد.

البته آزمایشات اضافی دیگری نظیر چربی و قند و تیروئید هم مناسب است که بانجام برسانید.

ممنون

 

 

نمونه گواهی سلامت جسمانی:

 

 

دكتر علیـرضا حسنـی                                    DR. Alireza Hassani

بیماریهای داخلی – عفونی                           Internal Medicine

شماره نظام پزشكی :                                   ۶۶۶۶۸۱۴Reg.Number:6666814

 

تاریخ : ۶/۶/۸۴

 

 

بدینوسیله گواهی میگردد ،

پیرو معاینات بالینی و رؤیت آزمایشات ایدز و هپاتیت بی لازمه خانم  كوثر پژوهنده از نظر جسمانی و روانی از سلامت كامل برخوردار میباشد و هیچگونه عارضه یا بیماری خاصی ندارد.

 

 

دكتر علیرضا حسنی

شماره نظام پزشكی : ۶۶۶۶۸۱۴

 

 

3.6/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

7 + 4 =

فهرست